AUMA SA Πολυστροφικός ηλεκτρικός ενεργοποιητής SA16.2-F10
Τροποποιημένο: 1
τιμή: Διαπραγματεύσιμα
Τυπική συσκευασία: Καρτόνι & ξύλινο καρτόνι
Περίοδος παράδοσης: κατόπιν αιτήματος
μέθοδος πληρωμής: Τ/Τ
Ικανότητα εφοδιασμού: 1~1000pcs
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής
Γερμανία
Μάρκα
AUMA
Πιστοποίηση
ROHS
Αριθμό μοντέλου
Επικαιροποιημένα συστήματα
Καταγωγή:
Γερμανία
Συσκευή:
ξύλινο χαρτόνι
Ονομασία προϊόντος:
Ενεργοποιητές SA πολλαπλών στροφών
Υλικό:
μέταλλο
Ταχύτητες εξόδου:
από 4 έως 180 στροφές ανά λεπτό
Σειρά ροπής:
από 10 έως 32.000 Nm
Σχήμα:
Επικαιροποιημένα συστήματα
Εγγύηση:
12 μήνες
Επισημαίνω:
Ενεργοποιητής πολλαπλών περιστροφών 180 rpm
Περιγραφή του προϊόντος
Ανεξάρτητοι μηχανισμοί για την προώθηση της οπτικής ακτινοβολίας
Αριθμός μέρους: SA16.2-F10
Ονομασία προϊόντος: AUMA Multi-turn SA Actuators
Καταγωγή: Γερμανία
  • Ταχύτητες εξόδου από 4 έως 180 rpm
  • Ανίχνευση ορίων και ροπής
  • Διατίθεται με κινητήρες 3-ph AC, 1-ph AC και DC
  • Χειροκίνητος τροχός για χειροκίνητη λειτουργία
Χαρακτηριστικά σχεδιασμού SAR
  • Περιοχή ροπής από 15 Nm έως 4.000 Nm
  • Περιοχή ροπής διαμόρφωσης από 15 Nm έως 1.600 Nm